zidiniai krosneles Visi židiniai

 

CLASSIC serija

 

Su priverstinės konvekcijos sistema

Granulines krosneles serijos CLASSIC su jų elegantišku dizainu galima lengvai pritaikyti bet kokio stiliaus kambaryje; išryškintos juodai dažytos ketaus durys suteikia degimo kamerai išskirtinę formą ir leidžia grožėtis įspūdinu ugnies vaizdu. Ugniai atsparūs kokliai turi apvalią formą su įdubimais krosnelės šoninėse plokštėse, kurios atkartoja durų dizainą.

Yra trys galimos spalvos, suderintos su krosnelės fasado juoda spalva:  blizgi balta- šiuolaikinės apdailos lyderė, blizgi bordo - viena labiausiai pageidaujamų spalvų ir šilta smėlio kreminė, kurią galima  lengvai priderinti prie įvairių dekoratyvinių kontekstų.

 

Automatinė galia: galios ir kambario temperatūros

automatinis reguliavimas

 

Šiose krosnelėse yra įrengta AUTOMATIC POWER SISTEMA, kuri automatiškai moduliuoja  šiluminį pajėgumą pagal šilumos poreikį patalpoje, kad būtų pasiekta, kuo ilgiau išlaikyta bet kokiomis sąlygomis norima šiluma, ir tokiu būdu išvengta nepatogios ir ekonomiškai nepalankios temperatūros padidėjimo. Sistema nustato pradinę temperatūrą, reikiamą temperatūrą ir laiką, reikalingą jai pasiekti, pati reguliuoja ir optimizuoja kuro sąnaudas,  degimo kontrolės rinkiniu (KCC). Šis prietaisas prisitaiko prie skirtingų granulių tipų, įvairių montavimo sprendimų, degiklio ir pakuros švaros, taip užtikrinamas efektyvesnis ir švaresnis degimas, kuris optimizuoja sąnaudas ir sumažina techninės priežiūros operacijas.

 

Pasirenkami priedai:

Kelių funkcijų nuotolinio valdymo pultas.

 

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS:

Visada optimalus degimas, netgi keičiantis granulių tipui, ilgesni laiko intervalai tarp valymo operacijų, likusių pelenų pašalinimo.

 

 

Krosnelė CLASSIC (White - blizgi balta) su priverstinės konvekcijos sistema.

 

 

 CLASSIC LP6

 CLASSIC LP9

Matmenys510x1090x475510x1090x475

Naudingumas

92,5- 90,5 % 93,5- 90 %
Galingumas1,8 - 6 kW 2,7 - 9 kW
Svoris150 kg152 kg
Dūmtraukis80 mm 80 mm
KurasGranulės Granulės
Granulių talpa16,5 kg 16,5 kg
Granulių sąnaudos0,4-1,44 kg/h 0,58-2,04 kg/h
Elektra410/90 W410/90 W
Degimo laikas11,5 - 40 h8 - 28 h

 

 

Krosnelė CLASSIC (Burgundy - blizgi bordo) su priverstinės konvekcijos sistema.

 

 
{lang.kontaktai}

 

www.visizidiniai.lt © Židiniai Krosnelės