zidiniai krosneles Visi židiniai

LINEA Pellet XW serija

 

Su šilto oro tiekimo sistema

Krosnelių LINEA Pellet XW tikslios  metalinių konstrukcijų linijos dengtos juodu laku, suteikia šioms krosnelėms elegantišką, tvarkingą ir nepriekaištingą dizainą. Be juodos spalvos modelio, yra juodos su pilka metalo, juodos su raudona arba balta spalva versijos.

 LINEA Pellet XW  gali būti kabinamos ant plokščios sienos arba kampe, arba tradiciškai jos gali būti pastatytos ant grindų.

 

Automatinė galia: galios ir kambario temperatūros automatinis reguliavimas

Šiose  krosnelėse yra įrengta AUTOMATIC POWER SISTEMA, kuri automatiškai moduliuoja  šiluminį pajėgumą pagal šilumos poreikį patalpoje, kad būtų pasiekta, kuo ilgiau išlaikyta bet kokiomis sąlygomis norima šiluma, ir tokiu būdu išvengta nepatogios ir ekonomiškai nepalankios temperatūros padidėjimo. Sistema nustato pradinę temperatūrą, reikiamą temperatūrą ir laiką, reikalingą jai pasiekti, pati reguliuoja ir optimizuoja kuro sąnaudas,  degimo kontrolės rinkiniu (KCC). Šis prietaisas prisitaiko prie skirtingų granulių tipų, įvairių montavimo sprendimų, degiklio ir pakuros švaros, taip užtikrinamas efektyvesnis ir švaresnis degimas, kuris optimizuoja sąnaudas ir sumažina te

Krosnelė LINEA Pellet XW (Black) su šilto oro tiekimo sistema

 

Krosnelės priekinis fasadas  ir durys iš juodai dažyto plieno, išorinis korpusas padengtas iš lakštinio plieno, dažyto juodo metalo spalva.

 

Galimos spalvos:

Juoda, metallic pilka, raudona, balta.

 

  LINEA PELLET LX 9 LINEA PELLET LX 12
Matmenys520x1090x540520x1090x540
Naudinguma87 - 89 % 87 - 87 %
Galingumas2,7 - 9 kW 2,7 - 12 kW
Svoris99 kg99 kg
Dūmtraukis80 mm80 mm
KurasGranulėsGranulės
Granulių talpa22 kg 22 kg
Granulių sąnaudos0,63-2,08 kg/h 0,63-2,85 kg/h
Elektra330/110 W330/110 W
Degimo laikas10 - 34 h7 - 34 h

 

Krosnelė LINEA Pellet XW (Red) su šilto oro tiekimo sistema

 

Krosnelės struktūra ir durys pagaminta iš juodai dažyto plieno, išorinis korpusas padengtas iš lakštinio plieno, dažyto raudona spalva.

 

Galimos spalvos:

Juoda, metallic pilka, raudona, balta.

 
{lang.kontaktai}

 

www.visizidiniai.lt © Židiniai Krosnelės