zidiniai krosneles Visi židiniai

LINEA Pellet serija

 

Su priverstinės konvekcijos sistema

 

LINEA  serijos granulinės krosnelės gali būti montuojamos ant sienos, montuojamos kampe ar tradiciškai ant grindų, su reguliuojamų kojelių išlyginimo įrenginiu, todėl visais atvejais gaunamas lengvumo efektas ir unikalus bei originalus estetinis vaizdas. 

Krosnelės turi ištraukiamas durelių rankenas durelių atidarymui.  Šių krosnelių degimo laikas ir intensyvumas gali būti valdomas elektroniniu būdu.

 

Automatinė galia: galios ir kambario temperatūros automatinis reguliavimas

Šiose krosnelėse yra įrengta AUTOMATIC POWER SISTEMA, kuri automatiškai moduliuoja  šiluminį pajėgumą pagal šilumos poreikį patalpoje, kad būtų pasiekta, ir kuo ilgiau išlaikyta bet kokiomis sąlygomis norima šiluma, ir tokiu būdu išvengta nepatogios ir ekonomiškai nepalankios temperatūros padidėjimo. Sistema nustato pradinę temperatūrą, reikiamą temperatūrą ir laiką, reikalingą jai pasiekti, pati reguliuoja ir optimizuoja kuro sąnaudas,  degimo kontrolės rinkiniu (KCC). Šis prietaisas prisitaiko prie skirtingų granulių tipų, įvairių montavimo sprendimų, degiklio ir pakuros švaros, taip užtikrinamas efektyvesnis ir švaresnis degimas, kuris optimizuoja sąnaudas ir sumažina techninės priežiūros operacijas.

 

Pasirenkami priedai:

Kelių funkcijų nuotolinio valdymo pultas.

 

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS:

 

Ugniadėžė gali būti lengvai išimama, siekiant palengvinti prieigą prie šilumokaičio per valymo operaciją, kuri, kartu su techninės priežiūros darbais yra daug lengviau atliekama, dėka naujai įdiegtų  lengvų ir saugių procedūrų. Linea granulinės krosnelės dėl savo aukštos kokybės komponentų techniškai yra pažangesnės. Šios krosnelės yra novatoriško dizaino saugūs ir patikimi prietaisai.

 

Krosnelė LINEA Pellet (Black) su priverstinės konvekcijos sistema montuojama ant sienos

Krosnelės struktūra ir durys pagaminta iš juodai dažyto plieno, išorinis korpusas ir viršutinė krosnelės plokštė pagaminti iš lakštinio plieno, dažyto juoda spalva.

Linea Pellet krosnelės, dėka papildomų specialių priedų, gali būti montuojamos ant sienos, kampe ant sienos arba tradiciškai pastatomos ant grindų.

Galimos spalvos:

Juoda, metallic pilka, raudona, balta.

 

 LINEA PELLET LP 6

LINEA PELLET LP 9

 
Matmenys460x1090x490460x1090x490
Naudingumas90,05 - 92,5 %

90,00 - 93 %

Galingumas1,8 - 6 kW 2,7 - 9 kW
Svoris81 kg83 kg
Dūmtraukis80 mm 80 mm
KurasGranulėsGranulės
Granulių talpa16,5 kg16,5 kg
Granulių sąnaudos0,4-1,44 kg/h 0,58-2,04 kg/h
Elektra410/90 W410/90 W
Degimo laikas11,5 - 40 h8 - 25 h

 

 

Krosnelė LINEA Pellet (Metallic grey) su priverstinės konvekcijos sistema montuojama ant grindų.

Krosnelės struktūra ir durys pagaminta iš juodai dažyto plieno, išorinis korpusas ir viršutinė krosnelės plokštė pagaminti iš dažyto lakštinio plieno.

 

Galimos spalvos:

Juoda, metallic pilka, raudona, balta.

 

Krosnelė LINEA Pellet (Red) su priverstinės konvekcijos sistema montuojama į kampą ant sienos.

Krosnelės struktūra ir durys pagaminta iš juodai dažyto plieno, išorinis korpusas ir viršutinė krosnelės plokštė pagaminti iš dažyto lakštinio plieno.

Galimos spalvos:

Juoda, metallic pilka, raudona, balta.

 
{lang.kontaktai}

 

www.visizidiniai.lt © Židiniai Krosnelės